Kiosk Çözümleri

Farklı ihtiyaçlarınıza özel kiosk çözümleri

Finans, üretim, servis, telekom ve kamu sektörleri başta olmak üzere her alanda geliştirdiği çözümlerle kurumlara, prestijlerini yükselten yenilikler sunarken, son kullanıcının hayatını kolaylaştırıyor.


Şehir Erişim Noktaları - ŞEN

Şehir Erişim Noktaları (ŞEN)

İnnova çözüm ortaklığı ile geliştirilen proje ile şehrin tüm bilgileri kiosk ekranı ile elinizin altında. Hazırladığımız kiosklar ile şehrin tarihi, turistik yerleri, otelleri, restoranları, taksi durakları, döviz büroları gibi turistlerin ihtiyaç duyabilecekleri yerlerin harita üzerinden hızlıca ve pratik olarak ulaşmalarını sağlıyoruz. Turistler bu kiosklardan eriştikleri yol tarifleri ve bilgiler ile çok daha iyi bir turistik deneyim yaşıyorlar.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.


Restoran Menü (REM)

Catering firmaları için, hizmet verdikleri tüm yemekhanelerde kullanabilecekleri kiosk uygulamaları geliştiriyoruz. Merkezi olarak yönetilebilen bu kiosklar sayesinde catering firmaları yemekhane menülerini gösterebilir, kullanıcı anketleri düzenleyebilir ve geri dönüşler alarak hizmetlerinin iyileştirilmesini sağlayarak müşteri memnuniyetini artırabilirler.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Catering Menü